4,56 ha salaojitettu peltoalue Laajoen rannalla
Myydään tarjouskaupalla kantakiinteistöstä lohkottavan määräala. Määräalan pinta-ala on noin 4,56 ha. Kokonaisuudesta viljelysalaa on noin 3,54 ha ja loput metsää. Puustoarviota ei ole tehty, eikä metsää myydä erikseen. Pellot salaojitettu ja niillä on kastelumahdollisuus Laajoesta. Alue on peltojen osalta tukikelpoinen.
Kirjalliset tarjoukset välittäjälle 15.4.2026 klo 16.00 mennessä. Ennen tarjouksen jättämistä tulee tarjouksen jättäjän tutustua kohteeseen itsenäisesti. Myyjä pidättää itsellään oikeuden joko hyväksyä tai hylätä tarjoukset.
Kalle Lahervo
Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV
puh. 045 158 3777
[email protected]
________________________________
⚫ SUUNNITTELETKO ITSE MAA- TAI METSÄTILAN MYYNTIÄ?
Ota askel kohti onnistunutta tilakauppaa ja pyydä minut käymään paikan päällä. Tarjoan maksuttoman hinta-arvion ja asiantuntijakonsultoinnin ilman sitoumuksia. Soita tai laita viestiä jo tänään!
- Kohdenumero
- 80492957
- Kunta
- Mynämäki
- Alue
- Tyyppi
- Peltoalue (Kiinteistö)
- Vapautuminen
- Heti
- Lisätietoja maksuista
- Määräala lohkotaan kiinteistöstä, joka on valtion tien varrella. Ostaja vastaa mahdollisista kulkuyhteyden rakentamiseen, rekisteröimiseen ja käyttöön liittyvistä kustannuksista sekä naapurille mahdollisesti maapohjasta maksettavista korvauksista. Ostaja vastaa määräalan lohkomiskustannuksista.
- Tontin omistus
- Oma
- Sauna
- Ei
Sijainti
X
Haluan tilata
ilmaisen arviokäynnin
Tietosuoja- ja rekisteriseloste
X
Tietosuoja- ja rekisteriseloste
X
Ota yhteyttä
Tietosuoja- ja rekisteriseloste
X
Ota yhteyttä
Tietosuoja- ja rekisteriseloste
X
Haluan tilata
virtuaalisen arviokäynnin
Tietosuoja- ja rekisteriseloste

